Wydawnictwo Dwie Siostry serdecznie zaprasza do udziału w trzeciej edycji międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci JASNOWIDZE 2018!

Konkursowi od początku przyświecają ambitne cele – budzenie potencjału drzemiącego w młodych artystach i autorach utworów literackich dla dzieci, motywowanie ich do tworzenia wartościowych, autorskich książek dla dzieci oraz popularyzacja literatury dziecięcej najwyższej jakości, ze szczególną dbałością o stronę artystyczną i edytorską. Z każdą edycją konkurs cieszy się coraz większą międzynarodową estymą, a książki nagrodzone w poprzednich latach można już znaleźć w księgarniach.

Prace konkursowe należy nadsyłać od 15 listopada do 15 grudnia 2018 roku na adres Wydawnictwa Dwie Siostry. Będą oceniane przez dwa składy jurorskie – międzynarodowy i wydawniczy. Autorzy zwycięskich projektów zostaną uhonorowani nagrodą pieniężną w wysokości 2500 euro oraz wydaniem książki.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu i materiały promocyjne znajdują się na stronie: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/jasnowidze_2018/